Podcasty!!!

dotyczące forum Obud
Awatar użytkownika

Podcasty!!!

Postautor: Szaplerski » 09. cze. 2016, 10:21

Przejrzałem sobie stronkę obudu i chemii bardzo uważnie... Wnioski: krecąc się tyle po kraju i zbierając materiały, moglibyście nagrywać od czasu do czasu jakieś rozmowy z fachowcami i zamioeszczać je na stronie w postaci podcastów!!!! Tak myslę! Howgh!

Awatar użytkownika

Re: Podcasty!!!

Postautor: Krzysztof Rumszewski » 15. lip. 2016, 21:00

Dobrze myślisz! Howgh :)

Awatar użytkownika

Re: Podcasty!!!

Postautor: RRRWWWCCC » 04. sie. 2016, 11:09

Racja. Czasami lepiej pooglądać niż poczytać.

Wróć do Postulaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Nowa łazienka

data » 01.03.2021, 21:47

Za miesiąc zaczynam u siebie remont łazienki. Dopiero wtedy ekipa remontowa ma czas. Mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko. Teraz szukam armatury i wyposażenia. W sklepie https://wodtech.pl/
Awatar użytkownika
Re: Płytki heksagonalne

data » 01.03.2021, 21:39

Cóż, wybór materiału to nierzadko łatwa sprawa. Należy jednak pamiętać o tym, że fornir kamienny należy odpowiednio "obrobić" zanim wykorzystamy go chociażby jako element
Awatar użytkownika
Re: Rehabilitacja

data » 01.03.2021, 21:18

U mnie w mieście jest problem taki, że mało placówek ma podpisaną umową z NFZ i większość jest prywatna. Do jednego miejsca udało mi się zapisać ale dopiero za 3 miesiące.. Więc w
Awatar użytkownika
Re: Remont w łazience

data » 01.03.2021, 19:50

My planujemy podzielić nasza dużą łazienkę na dwie mniejsze, jedna część będzie dla dzieci. Czytaliśmy z żoną https://plytki24.pl/blog/24-lazienka-dla-dziecka i oboje uważamy to za
Awatar użytkownika
Re: Elewacja jak nowa

data » 01.03.2021, 19:46

Sama od dłuższego już czasu rozważam położenie na ścianach kamienia elewacyjnego. Co więcej, przejrzałam kilka ofert i jak do tej pory najbardziej do gustu przypadła mi ta, dostępna w
Awatar użytkownika
Re: Księgowość w firmie

data » 01.03.2021, 19:38

Oczywiście można zająć się nią samodzielnie. Warto jednak mieć do tego odpowiednie programy bo one znacznie ułatwiają wykonywanie rozliczeń. Ja korzystam z sprawdzonych aplikacji a te
Awatar użytkownika
Re: Co do firmy?

data » 01.03.2021, 18:38

Jeśli chodzi o firmę to na pewno musisz mieć w niej odpowiednie środki ochrony przed korona wirusem w postaci płynów lub żeli antybakteryjnych. to obecnie podstawa w walce z tym wirusem ale
Awatar użytkownika
Re: Prezent na urodziny

data » 01.03.2021, 17:51

Ja mężowi sprezentowałam zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry od . Mężczyźni często nie wiedzą, że też potrzebują dobrego kremu do twarzy czy peelingu od czasu do czasu, a tak mój
Awatar użytkownika
Re: Oprogramowanie dla firmy

data » 01.03.2021, 17:37

Dziwię się, że jeszcze nikt z was nie wspomniał o takim rozwiązaniu, jakim są chatboty. Przemyślcie to poważnie, bo to znaczą ułatwia działanie firmy w sieci i obsługę klienta. Myślę,
Awatar użytkownika
Re: Rolnictwo

data » 01.03.2021, 15:59

Zgadza się, rolnictwo to dziedzina cały czas rozwijająca się i trze za tym wszystkim nadążać. Taka strona z informacjami to fajna sprawa. A wiecie gdzie można kupić nowe maszyny i części?

Eksperci na forum

Re: Fotowoltaika

data » 28.02.2021, 16:23

Można też ograniczyć koszty opłaty mocowej, która uderza głównie w firmy. Instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd głownie w godzinach pobierania opłaty mocowej, więc inwestując w PV
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 24.03.2020, 11:42

Ciekawe skąd producent wziął informację, że zużycie energii, to 2 zł/m² miesięcznie? Większej ściemy nie słyszałem! System grzewczy zużywa tyle energii, ile budynek traci. Jeżeli jest
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu