Psychoterapia na wiosnę?

Natomiast tu można wyżyć się intelektualnie na każdy temat "tchnący" powagą

Psychoterapia na wiosnę?

Postautor: marylka-13 » 18. lut. 2018, 11:55

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem psychoterapii na wiosnę. Obecnie nawarstwiło mi się dużo problemów związanych z pogorszeniem zdrowia fizycznego oraz remontem w domu i czuję się przygnębiona. Czy ktoś już korzystał z usług http://psychoterapiazacisze.pl/ i mógłby coś napisać? Psychoterapia wydaje mi się trudnym procesem i nie wiem, czy będzie dla mnie odpowiednia. Z drugiej strony nie chciałabym zostać sama z problemami...

Re: Psychoterapia na wiosnę?

Postautor: el2 » 01. cze. 2018, 11:59

A tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa już zaglądaliście? Myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na 6 Klinik Psychomedic znajdujących się w Warszawie. Mają tam świetnych specjalistów. Uważam, że warto się tam zarejestrować na wizytę.

Postautor: heniutek » 13. lip. 2018, 10:31

Uważam, że powinnaś spróbować. Jeżeli nie spróbujesz, ni przekonasz się, czy faktycznie tego potrzebujesz. Czy terapia jest trudnym procesem? Tego nie wiem, ale z pewnością psychoterapia gestalt pozwoli Ci na powrót do równowagi emocjonalnej.

Postautor: Iwonamalek2 » 27. lip. 2018, 11:35

Jeżeli czujesz, że masz taką potrzebe to jak najbardziej. Wgl bardzo dobrze ze podejmujesz taki temat, wiele osob mysli ze poradzi sobie samemu i jest w duzym błędzie. Poczytaj sobie o podstawowych technikach psychoterapii na https://psychoterapiacotam.pl/psychoter ... -leczenie/ Przygotuje Cie to do wizyty u Twojego psychologa :)

Postautor: Rinso » 22. sie. 2018, 22:02

wiosna jesień czy zima... warto wybrąc się na terapię jeśli tego potrzebujemy. Moj kuzyn mial spore problemy z alkoholem, ale udal sie wkoncu do prywatnej kliniki i zaradzil problemowi. W sensie ten osrodek Medox, bo maja jak widac dobrych lekarzy i psychologow. Odmienilo to jego zycie na lepsze

Postautor: zuzannaanna » 07. lis. 2018, 20:50

Jeśli czujesz się źle ze sobą, nie wiesz co zrobić ze swoim zyciem i nie masz siły nawet się ubrać rano to znaczy że coś jest nie tak i pomocna moze okazać się psychoterapia warszawa Być może to depresja a z nią ciężko sobie poradzić na własną rękę.

Postautor: delia83 » 15. kwie. 2019, 9:22

Wspomniana klinika Psychomedic ma oddział także w Łodzi. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ namiary na nich. Można się zwrócić do nich z wieloma problemami - nie tylko z tzw. "wiosenną depresją". Wygodnie umówić się można online lub telefonicznie - 42 644 44 44, na wizytę w gabinecie, w domu lub na video-konsultacje.

Postautor: grant » 05. maja. 2019, 21:40

Nie wiem czy wiecie, ale kava kava zapobiega depresji. Jest naturalnym środkiem, który pomaga się odstresować i odprężyć. Poza tym ułatwia też zasypianie. Nie uzależnia i jest w pełni legalna. Nie można jej jednak łączyć z środkami na depresję.

Postautor: Grom32 » 15. maja. 2019, 19:54

Jeżeli terapia ma dotyczyc wyjscia z alkoholizmu to polecam Ci miejsce jakim jest Prywatny ośrodek odwykowy Tylko w takim miejscu jak ten ośrodek możesz otrzymać pomoc w porzuceniu nałogu. Bez izolacji od innych i pomocy profesjonalistów może Ci byc ciężko się pilnować i nie pić.

Postautor: Kalek989 » 02. sie. 2019, 18:27

No wiesz, jeśli potrzebujesz pomocy psychoterapeuty, to nie musi to zależeć od pory roku, tzn. też że taka terapia może się również wydłużyć, a może i być krótsza. No ale ja jak najbardziej uważam, że taka terapia jest bardzo skuteczna. Chodzę właśnie do PsychoCare w Warszawie. A fajne jest to, że jak nie mogę dotrzeć to mogę mieć taką wizytę online.

Wróć do Salon poważnych dyskusji

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Nosicie soczewki kontaktowe?

data » 26.08.2019, 0:23

Noszę soczewki kontaktowe, ale muszę przyznać, że wcale nie jest to takie dobre, wygodne rozwiązanie, jak kiedyś mi się wydawało. po prostu po kilku godzinach w soczewkach starszne szczypią
Awatar użytkownika
Re: Leczenie zaćmy

data » 26.08.2019, 0:09

Zobaczcie sobie ile kosztuje operacja zaćmy tutaj: https://vidiummedica.pl/operacja-zacmy/cennik/ . Vidium medica to dobra klinika okulistyczna, mają siedzibę w Krakowie i Warszawie, można się
Awatar użytkownika
Re: Jak reklamować własną stronę internetową?

data » 25.08.2019, 22:54

Utworzenie witryny powierzyliśmy pewnej agencji z Poznania -> natomiast jeśli chodzi o budowę wizerunku sieci postanowiliśmy się pozycjonować i zauważyłem już pierwsze
Awatar użytkownika
Re: Hotel w Warszawie

data » 25.08.2019, 22:26

Ostatni raz w hotelu miałem okazję być w trakcie pobytu we Wrześni http://www.hoteljola.pl/ Wspominam to bardzo dobrze z uwagi na to, że to miłe miejsce, z dobrą obsługą i smacznym
Awatar użytkownika
Re: Oprogramowanie do HelpDesc

data » 25.08.2019, 21:23

Moim zdaniem warto pomyśleć też o porządnym programie antywirusowym takim jak https://serwis-zyla.pl/program-antywiru ... tdefender/ Zabezpieczy Wasze urządzenia przed zawirusowaniem i ograniczy
Awatar użytkownika
Re: Segmentowa brama garażowa VERDOOR - BAUHAUS I ART DECO

data » 25.08.2019, 20:42

W halach produkcyjnych i magazynach bardzo dobrze sprawdzają się bramy podwieszane przesuwne http://segmentowe.com/bramy-podwieszane-przesuwne/ Bardzo wygodne w obsłudze i praktyczne. A Wy co o
Awatar użytkownika
Re: Romantyczny wyjazd

data » 25.08.2019, 19:48

A znacie niedaleko Poznania? Byliśmy tam razem przez kilka dni i bardzo miło spędziliśmy czas. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
Re: Teraz dop...rzą nam podatki w budownictwie

data » 25.08.2019, 18:31

Wszystko tak poszło w górę, że szok. Słów mi juz brak na te podwyżki. Myślałam, że choć ulgi podatkowe będą najkieś konkretne na budowę. Niestety patrząc po stronie nie zapowiada
Awatar użytkownika
Re: Rolety i markizy czy poprawiają izolacyjność okna

data » 25.08.2019, 13:27

Rolety poprawią izolacyjność okna ale sa raczej po to, aby chronić przed słońcem balkon czy taras więc raczej nie wpłyną na parametry izolacyjne okna. Jeśli chcesz kupić rolety albo
Awatar użytkownika
Re: Budować dom, czy kupić mieszkanie w bloku?

data » 25.08.2019, 13:14

Mieszkanie od dewelopera mnie najbardziej interesuje. Według mnie właśnie takie mieszkanie jest najlepsze do urządzania. Jednak rynek wtórny kryje pod sobą wiele różnych problemów, a

Eksperci na forum

Viessmann wynajmuje kontenerowe kotłownie!

data » 23.08.2019, 14:16

Witajcie! Firma Viessmann ma do zaoferowania trzy modele mobilnych kotłowni kontenerowych (1 kotłownia wodna, 2 kotłownie parowe) pod wynajem. Do współpracy zapraszamy: - zakłady
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja wnętrza

data » 07.08.2019, 14:11

Do wnętrza o nieco surowym charakterze proponuję klasyczny stół z drewnianym blatem i metalowymi nogami. Do tego metalowe krzesła, których siedzisko i oparcie ma formę siatki. Całość
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 03.05.2019, 23:43

Niestety, jest to produkt przeznaczony tylko do klasycznych ogrzewań podłogowych (akumulacyjnych). Nowoczesne systemy ogrzewań podłogowych za pomocą folii grzewczych wymagają 6 mm styropianu
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić