Deweloper

To nie jest miejsce na dylematy szekspirowskie, ale nad problemami: zamieszkać w domku, czy w bloku, albo budować samemu, czy kupić od dewelopera, spokojnie można się zastanowić :)

Deweloper

Postautor: Radecki » 16. gru. 2017, 22:07

Chcemy w następnym roku kupić dom od dewelopera, zastanawiamy się jaka okazja bedzie dla nas najlepsza i rozglądamy się za różnymi ofertami. Wiele osób polecalo nam tego https://www.facebook.com/artadodeweloper/ , dewelopera. Może ktoś z was kupił już od niego dom ?

Re: Deweloper

Postautor: kowallczyk2 » 27. mar. 2018, 13:01

Witam, znajomy powiedział mi że warto teraz inwestować w nowe mieszkania we wrocławiu. Podobno na stronie Ronson http://ronson.pl/inwestycje-wroclaw/ można znaleźć masę ciekawych ofert, które przykują uwagę nie jednej osoby. Do tego ceny są niskie więc inwestycja to bardzo dobra opcja.

Postautor: jackwelss39 » 19. kwie. 2018, 14:48

Inwestycje typowo zarobkowe pod nieruchomości mnie jeszcze nie interesują, ale w przyszłości kto wie, może na tym będę zarabiać :) Teraz planujemy zaraz po ślubie wziąć kredyt i kupić sobie mieszkanie, a nie gnieździć się u rodziców. Również szukamy czegoś we Wrocławiu. Zajrzę na pewno na tą stronkę ale także śledzimy inwestycje od dewelopera https://domardevelopment.pl Spodobały nam sie ich nowoczense projekty mieszkań. Dopiero zaczęliśmy się rozglądać, może ktoś z was mieszka akurat w jednym z osiedli przez nich stawianych? Chętnie dowiemy się czegoś więcej

Postautor: antek » 14. maja. 2018, 13:41

najlepiej kupowac blisko miasta ale trochę na uboczu jak np nowe osiedle Miasteczko Wawer, wygląda świetnie, mieszkania z widokiem na las i ogromne tarasy, co mnie chyba najbardziej przekonuje, ponieważ lubię spędzać czas na świezym powietrzu

Postautor: budka33 » 17. maja. 2018, 17:38

A jakie znacie najskuteczniejsze formy reklamy dla deweloperów? Ja szukałam odpowiedzi na to pytanie w internecie, i znalazłam ten artykuł https://fabrykamarketingu.pl/deweloper- ... ie-ze-tak/ . Okazało się, że w dzisiejszych czasach dużą rolę odgrywają portale społecznościowe, takie jak Faceboook. Co o tym sądzicie?

Postautor: jaca_a » 18. cze. 2018, 14:01

Ja wychodzę z założenia że lepiej jest spłacać kredyt za własne mieszkanie niż płacić za wynajem.Dlatego po długich poszukiwaniach i wielu przejrzanych ofertach zdecydowaliśmy się na kredyt w https://kredyt123.pl/ . Oferują wysokie kwoty kredytowania, przejrzystą umowę i dogodne warunki.

Postautor: kopysta » 22. cze. 2018, 23:06

po pierwsze ważne pytanie mam, mianowicie w jakim mieście szukacie konkretnie mieszkania :P co do deweloperów, warto korzystać z takich którzy pomagają załatwić formalności i na przykład kredyty. Jeżeli chcesz kogoś polecanego z okolic Wrocławia to polecam Ci ich http://republikawnetrz.pl/o-nas/ , ekipa na medal. Inwestycje prowadzone rzetelnie, skrupulatnie, z ręką na pulsie. Pracują tam wybitnie uzdolnieni w tej dziedzinie ludzie.

Postautor: donka » 28. lip. 2018, 9:24

To dobre rozwiązanie dla zapracowanych, Ale ja sobie sama przeglądam oferty i chodzę na targi, tam też mozna coś ciekawego znaleźć, najbardziej podobają mi się mieszkania Atala z wykończeniem pod klucz, takie już gotowe do wprowadzenia się

Postautor: kowallczyk2 » 30. lip. 2018, 16:34

Szukacie dobrej jakości mieszkań w Gdańsku ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą https://lokum.gda.pl/osiedle sprawdzony deweloper ze świetnymi mieszkaniami i niezłymi cenami !

Postautor: Strelka » 17. sie. 2018, 20:48

Ja teraz myślę o mieszkaniach pod kątem typowo inwestycyjnym. mam trochę oszczęsnosci i spore możliwości kredytowe. Mysle ze taka inwestycja bedzie bardzo opłacalna. A kto wie, może w przyszłości będę mieć więcej mieszkań i wynajmować takie firmy jak http://status.pl od kompleksowego zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi.

Postautor: Matalena » 28. sie. 2018, 17:22

Jeśli masz oszczędności to faktycznie warto rozważyć kupno mieszkania. To zawsze się opłaca. Poza tym nawet jeśli musisz wziąć choć trochę kredytu to spokojnie spłacisz to z kasy z wynajmu. Jesli interesują Cie mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie to poczytaj opinie o Radius Projekt . Oni wykonali kilka ładnych inwestycji w stolicy.

Wróć do Dylematy małe i duże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: kredyt gotówkowy

data » 16.11.2018, 21:15

O ile dobrze widziałam, to w Habza Finanse widziałam kredyt inwestycyjny dla firm. Odezwij się na stronie, to zadzwonią do Ciebie. Mają doprawdy bogatą ofertę kredytów. Na pewno cos dla
Awatar użytkownika
Re: Samochód dla rodziny - jaki?

data » 16.11.2018, 19:33

Ja ostatnio czytałam o samochodach BMW. Orientujesz się może, ile mniej więcej może kosztować? Na ich stronie można się umówić na jazdę próbną, chyba skorzystam, bo co mi szkodzi
Awatar użytkownika
Re: Fundament z keramzytu

data » 16.11.2018, 17:31

Poczytaj o bloczkach keramzytowych. Na pewno nie chłoną wody za to "wypychają" wilgoć na zewnątrz a co za tym idzie - ściany bez zalegającej wilgoci uniemożliwiają rozwój
Awatar użytkownika
Re: Organizacja wesela

data » 16.11.2018, 13:44

To fakt, że przy organizacji wesela trzeba załatwić dużo spraw. Na pewno trzeba pamiętać o atrakcjach dla gości. Wiadomo ze DJ czy orkiestra poprowadzą jakieś zabawy ale fajnie jest miec
Awatar użytkownika
Re: Meble ogrodowe

data » 16.11.2018, 13:32

My mamy meble robione u stolarza na zamówienie, trzymają sie w dobrej formie juz 4 rok. Zabezpieczylem je impregnatem do drewna garden luxdecor i dzieki temu nie niszczeją a ja nie mam przy nich
Awatar użytkownika
Brodzik do łazienki

data » 16.11.2018, 11:03

Witajcie ! jestem na etapie remontu łazienki i muszę kupić brodzik , nie bardzo wiem jaki wybrać . Polecicie może jakąś firmę? Ponoć chwalą sobie te
Awatar użytkownika
Re: Budowa domu

data » 16.11.2018, 10:48

Budując dom warto postawić na dom ekologiczny i energooszczędny czyli dom drewniany z bali. Teraz takie domki są mega na czasie i świetnie się prezentują
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk na elewacje

data » 16.11.2018, 10:48

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w doborze tynków, to jest mój pierwszy dom, ale....KOSBUD spodobał mi się cenowo i kolorystycznie spośród rozpatrywanych przeze mnie ofert, poza tym to
Awatar użytkownika
Re: Ogrodzenie domu z siatki Co o tym sadzicie

data » 16.11.2018, 10:47

Dobre wskazówki na ogrodzenie do domu z siatki, jak dla mnie bomba
Awatar użytkownika
Re: Hala magazynowa-wyposażenie

data » 16.11.2018, 10:47

Dokładnie wysłać 2 pracowników na kurs operatora i powinno być git

Eksperci na forum

Re: Dom energooszczędny - koszty budowy vs. koszty eksploata

data » 15.11.2018, 15:22

Zależy jak na to spojrzysz i jak zaplanujesz budowę. Jeśli odpowiednio wcześnie, to może się okaże, że rezygnując z komina, stawiając na prosty dach, rezygnując z pomieszczenia
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 30.08.2018, 11:31

Tak się składa, że ludzie od samego wynalezienia ognia ogrzewali się podczerwienią. Podczerwień, to po prostu ciepło. Słońce grzeje nas w podczerwieni! Jak ktoś tego nie kuma, to już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić