Wysokiej jakości systemy gromadzenia wody deszczowej

Awatar użytkownika

Wysokiej jakości systemy gromadzenia wody deszczowej

Postautor: Ciechonski Jan » 03. lip. 2015, 11:42

Wysokiej jakości systemy gromadzenia wody deszczowej - REWATEC
Załączniki
woda_deszczowa.pdf
(4.01 MiB) Pobrany 284 razy

Awatar użytkownika

Re: Wysokiej jakości systemy gromadzenia wody deszczowej

Postautor: legal » 01. kwie. 2020, 23:11

Firmy instalacyjne mają chyba najlepsze rozeznanie w temacie gromadzenie wody deszczowej , no i projekt tez by był wskazany. 

Wróć do Broszury

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Jakie ubezpieczenie domu warto mieć?

data » 26.05.2020, 20:41

Jestem na etapie zmiany ubezpieczyciela. Chciałabym ubezpieczyć dom oraz samochód. Znajomi zaproponowali mi towarzystwo ubezpieczeniowe mtu24.pl Sami też niedawno zmieniali i płacą dużo
Awatar użytkownika
Re: Czym ogrzewać dom

data » 26.05.2020, 20:02

Jak chcesz ogrzewać dom to polecam skorzystać z oferty firmy która specjalizuje się w fotowoltaice oraz pompach ciepła. Nie tylko przygotują projekt i wykonają montaż ale także pomogą
Awatar użytkownika
Re: Oczko wodne i mata bentonitowa

data » 26.05.2020, 18:41

Ja chciałam u siebie mieć oczko wodne w ogrodzie ale nie dało się jednak tego zrobić, pytałam specjalistów i odradzali. No ale za to tutaj https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe sobie
Awatar użytkownika
Dodatki do domu

data » 26.05.2020, 18:20

Dobrze jest pomyśleć o gołych ścianach w domu. Dobierając odpowiednie plakaty czy obrazy fajnie stworzyć domową ciepłą atmosferę. Ostatnio zamówiłam na swoje obrazy ramy na
Awatar użytkownika
Re: Alergia na biżuterię

data » 26.05.2020, 17:15

W dzisiejszych czasach można mieć alergie dosłownie na wszystko więc warto wiedzieć i znać naturalne sposoby radzenia sobie z alergią. Na stronie https://www.bee.pl/naturalne-domowe-spo ...
Awatar użytkownika
Re: Terapia

data » 26.05.2020, 16:51

Z tego co wiem to oprócz zwykłej psychoterapii możecie udać się także na terapię tekstową. Jeśli chcielibyście poznać jakie są między nimi różnice, polecam wam zajrzeć na tę stronę
Awatar użytkownika
Re: Ciąża a witaminy

data » 26.05.2020, 15:39

jak jesteś w ciąży to pewnie przyda ci się namiar na dobrze wyposażony sklep online z artykułami dla niemowląt. To https://tamaja.pl/akcesoria-dla-niemowlat . Teraz mają rabaty z okazji dnia
Awatar użytkownika
Re: Stylowe meble do biura

data » 26.05.2020, 12:57

Na dostępne są na pewno stylowe meble gabinetowe. Wszystko zależy od tego czego szukasz. Styl na pewno jest ważny, bo biuro, czy gabinet to nasza wizytówka. Nie można jednak zapominać o tym,
Awatar użytkownika
Re: dodatki do domu

data » 26.05.2020, 12:34

Ja nie przepadam za chodzeniem po sklepach, ale lubię mieć ładny, zadbany dom, dlatego wykorzystuję wizyty w sklepach wielobranżowych. Ale sprawdzam też aktualne oferty, żeby nie tracić
Awatar użytkownika
Re: A inne zwierzątko ?

data » 26.05.2020, 12:11

Ostatnio u znajomych widziałem agamę, swoją drogą bardzo przyjazne zwierzątko. Sam zastanawiam się nad posiadaniem ciekawego i rzadko spotykanego

Eksperci na forum

Idzie lato - czas na klimatyzator Vitoclima 200-S

data » 25.05.2020, 11:15

Witam, dzisiaj w temacie utrzymania komfortu latem! Klimatyzator Vitoclima 200-S jest nowoczesnym urządzeniem służącym do ochładzania lub ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Zastosowany
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 24.03.2020, 11:42

Ciekawe skąd producent wziął informację, że zużycie energii, to 2 zł/m² miesięcznie? Większej ściemy nie słyszałem! System grzewczy zużywa tyle energii, ile budynek traci. Jeżeli jest
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu