kredyt gotówkowy

To jest miejsce, w którym osoby, które nie dokonały rejestracji mogą zadawać pytania i poruszać ważne problemy z dziedziny budownictwa (wyłącznie!).

kredyt gotówkowy

Postautor: agi23 » 16. sie. 2018, 14:59

Witam, w jakim banku dostanę kredyt z niskim oprocentowaniem na remont łazienki. Koszt to około 10.000 złotych. Czytałam ranking kredytów gotówkowych i zastanawiam się nad wyborem co radzicie ?

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: Rinso » 20. sie. 2018, 20:58

ja wpadłam w niezłe długi kiedy wzięłam kredyt na mieszkanie. Teraz powoli spłacam w chwilówkach i nie jest to zły pomysł bo w lendon nie mam dużego oprocentowania i wolę spłacić najpierw ten nieszczesny kredyt a lendon https://www.lendon.pl/ można zaufać.

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: jaca_a » 13. wrz. 2018, 18:06

Odsyłam cię do zapoznania się z ofertą kredytu jaką oferuje kredyt123 opinie . Prócz szerokiej oferty kredytowej oferują dogodne warunki, zrozumiałą umowę i doświadczonych specjalistów . Plus za indywidualne podejście do klienta oraz błyskawiczną decyzję mało formalności.

Wróć do Pytania, dylematy, propozycje, dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Fotografia ślubna

data » 20.09.2018, 7:22

Dobry fotograf jest bardzo ważny na weselu. To dzięki niemu będziecie mieli super pamiątkę po tej imprezie Jednak też według mnie warto postawić na wsparcie fotobudki Zajrzyjcie sobei na
Awatar użytkownika
Re: system alarmowy do twojego domu

data » 20.09.2018, 3:02

My także mamy monitoring. Mieszkamy w nieciekawej dzielnicy miasta i strach był. Posiadamy także bezprzewodowy system alarmowy od . Jak zawyje, to nawet umarłego obudzi, za to spłoszy
Awatar użytkownika
Re: Firma sprzątająca

data » 19.09.2018, 23:29

Jeżeli chodzi o sprzątanie biur, to najlepiej wynająć firmę sprzątającą. Mają super do tego sprzęt oraz środki chemiczne. Panie uwijają się jak mrówki Firma, która u nas sprząta
Awatar użytkownika
Re: Samochód dla rodziny - jaki?

data » 19.09.2018, 21:41

Na pewno powinien być bardzo pojemny, nie ma co ukrywać.Jak dla mnie to podstawowe kryterium na jakie zwracam uwagę. Myślę że dlatego też świetnie dla rodziny spiszą się vany, albo i też
Awatar użytkownika
Re: Wrocław pomoc drogowa

data » 19.09.2018, 19:54

Pomoc drogowa w ubezpieczeniu może wyjść niekorzystnie pod względem finansowym. Warto za to mieć konkretny namiar na solidną firmę. Słyszałam wiele razy o http://www.goldencars.pl/
Awatar użytkownika
Re: Skuteczna reklama firmy?

data » 19.09.2018, 18:32

Skuteczna reklama musi być różnorodna, warto mieć na uwadze reklamę w sieci, ale tradycyjne formy promocji też trzeba wykorzystać. Jeżeli chodzi o strategie niskobudżetowe, to warto dodawać
Awatar użytkownika
Re: Wyjazd nad polskie morze

data » 19.09.2018, 18:07

ojj my z rodzinką co roku jedziemy do Grzybowa nad morze. Uwielbiamy to miejsce, nocleg zawsze bierzemy w Willi Opal, dodatkowo tez wykupujemy sobie śniadania i obiady. Przepyszne posiłki, domowe,
Awatar użytkownika
Re: Brzydkie blizny

data » 19.09.2018, 16:08

Moja kuzynka również długo męczyła się z bliznami - takimi potrądzikowymi. I wiecie co pomogło? Zabiegi derma rollerem. Jakby ktoś nie wiedział, , z igiełkami. Pobudzając nim skórę
Re: Modernizacja ogrzewania - jak obniżyć koszty instalacji?

data » 19.09.2018, 15:43

Od dziś można składać wnioski m.in. na modernizację ogrzewania w krajowym programie "Czyste Powietrze". Wnioski dostępne są na stronach
Re: SMOG - bujda na resorach

data » 19.09.2018, 15:39

Witam, właśnie ruszył nabór wniosków do programu krajowego "Czyste Powietrze". Ma on walczyć z problemem smogu w Polsce. Program będzie realizowany w latach 2018-2029. Jego budżet

Eksperci na forum

Re: Modernizacja ogrzewania - jak obniżyć koszty instalacji?

data » 19.09.2018, 15:43

Od dziś można składać wnioski m.in. na modernizację ogrzewania w krajowym programie "Czyste Powietrze". Wnioski dostępne są na stronach
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 30.08.2018, 11:31

Tak się składa, że ludzie od samego wynalezienia ognia ogrzewali się podczerwienią. Podczerwień, to po prostu ciepło. Słońce grzeje nas w podczerwieni! Jak ktoś tego nie kuma, to już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana