Budowa domu
Posty: 4
• Strona 1 z 1
- pawelszabla
- Posty: 133
- Rejestracja: 20. sie. 2018, 11:36
Budowa domu
Jak prezentują się domy z bali na tle konkurencyjnych technik budowlanych?
- nunus
- Posty: 279
- Rejestracja: 22. kwie. 2021, 13:33
Re: Budowa domu
Sporo elementów mamy do rozważenia, ale prawda jest taka, że powinny nas na przykład zainteresować metody wykonawstwa dachu. Bo taki https://mgdachy.pl/wiazary/ wiązar to coś szybszego i tańszego. Sprawdźcie to koniecznie w firmie:
MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: biuro@mgdachy.pl
MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: biuro@mgdachy.pl
- miki789
- Posty: 174
- Rejestracja: 29. lut. 2016, 10:38
Re: Budowa domu
Nawet mniej formalności masz przy budowie domu z bali https://domyzbali.eco/ . To znacznie prostsze rozwiązanie pod kątem zagospodarowania terenu.
- Honin33
- Posty: 272
- Rejestracja: 15. lis. 2016, 19:26
Re: Budowa domu
My wybraliśmy gotowy ze względu na wygodę, czas i oczywiście samą cenę względem tego ile to mogłoby kosztować w przypadku projektu indywidualnego. A teraz możliwości zdecydowanie nie brakuje, zarówno w zakresie metrażu, rozmieszczenia pomieszczeń i oczywiście nowoczesności, aby przede wszystkim wpasowywał się w aktualne treny. Jednak musi spełniać nasze oczekiwania, bo to wy będziecie w nim mieszkali może nawet do końca życia. Dlatego sprawdź sobie projekty domów i koniecznie daj zna, jak już podejmiesz decyzję i czy wygrywa parterówka, czy dom piętrowy.
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Wróć do Pytania, dylematy, propozycje, dyskusje
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości