Tluszcze, oleje roslinne od 2,2 zl/L. Produkujemy olej

Kolejne miejsce do pisania bez rejestracji

Tluszcze, oleje roslinne od 2,2 zl/L. Produkujemy olej

Postautor: UkrainaKijow » 04. gru. 2019, 21:03

1olej.jpg
Tluszcze, oleje roslinne od 2,2 zl/L. Produkujemy olej slonecznikowy 1-3-5L PET pod marka, etykieta zleceniodawcy. 2000 ton miesiecznie. Spozywczy doskonalej jakosci rafinowany, nierafinowany. Opakowanie butelki plastikowe roznej pojemnosci, cena 5 litrow ~11 zl. Duze ilosci luzem flexitanki, cysterny, kontenerze. Dostarczania na export, private label sieciom handlowym pod wlasna marke, etykiete. Oleje jadalne, grupa spozywcza. Do zaoferowania orzechy wloskie luskane, skorupa, pestki, ziarna dyni, sruta, lupina spirytusowa, olej sojowy, rzepakowy, pellety slonecznikowe w dobrej cenie. Dowozimy wagonami po szerokich torach Hrubieszow-Slawkow-Katowice. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Wróć do Produkty - opinie, oceny, uwagi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Pies czy kot, z jakim zwierzątkiem związać życie

data » 02.04.2020, 15:14

Ja z założenia jestem typową psiarą, a jednocześnie totalną indywidualistką, wobec czego obawiam się, że z żadnym kotem nie byłabym w stanie się dogadać . Mam w sumie 3 suczki, które
Awatar użytkownika
Re: Jakie krzesło biurowe

data » 02.04.2020, 11:09

Ważne jest to, żeby krzesło było obrotowe i wygodne. Zobaczcie sobie na przykład takie http://mebleklero.pl/outlet-habufa/1012 ... xooon.html - od dobrego producenta, ale w promocyjnej cenie, bo
Awatar użytkownika
Re: Zabudowa na taras

data » 02.04.2020, 10:59

A ja nie wyobrażam sobie by na tarasie czy balkonie zabrakło kwiatów W tym roku postawiłam na prace DIY i zamierzam wyczarować samodzielnie . W sieci można znaleźć mnóstwo instruktażowych
Awatar użytkownika
Re: własna restauracja

data » 02.04.2020, 10:27

Bardzo dobry pomysł, pamiętaj tylko, że prowadzenie restauracji to naprawdę ciężka sprawa, na sukces wpływa wiele czynników, nie tylko serwowane jedzenie. Bardzo ważna jest lokalizacja,
Awatar użytkownika
Re: Dylematy prezentowe - co kupić na urodziny dla faceta?

data » 02.04.2020, 8:21

Ja sądzę, że dobrym pomysłem może też być zorganizowanie dużej, urodzinowej imprezy Przydadzą się na pewno do dekoracji bez nich nie mogą się obejść Bez problemu zamówisz je przez
Awatar użytkownika
Re: 18 urodziny Wrocław

data » 02.04.2020, 8:19

Moim zdaniem . Polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ten sklep internetowy oferuje całkiem atrakcyjne ceny
Awatar użytkownika
Re: Wysokiej jakości systemy gromadzenia wody deszczowej

data » 01.04.2020, 23:11

Firmy instalacyjne mają chyba najlepsze , no i projekt tez by był
Awatar użytkownika
Re: Narzędzia do domu

data » 01.04.2020, 21:27

Jeśli szukasz narzędzi lub urządzeń dla warsztatów i przemysłu to polecam skorzystać z możliwości jakie daje ta firma Mają w ofercie wszystko w najniższej cenie i najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
Re: Pomysły na prezenty?

data » 01.04.2020, 20:30

Fajnym prezentem dla osoby aktywnej będzie którą można wpakować do plecaka, czy torby i dbać o codzienne nawodnienie. Ładne sa te butelki, to może się
Awatar użytkownika
Re: prezent dla zony

data » 01.04.2020, 20:28

Kobiety lubią rzeczy do kuchni może coś takiego? Jak to Cię interesuje to na tej stronie i wybierz coś co ułatwi jej życie w kuchni i przyspieszy proces gotowania. Dla mnie takie coś byłoby

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 24.03.2020, 11:42

Ciekawe skąd producent wziął informację, że zużycie energii, to 2 zł/m² miesięcznie? Większej ściemy nie słyszałem! System grzewczy zużywa tyle energii, ile budynek traci. Jeżeli jest
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła – to się opłaca!

data » 09.03.2020, 14:51

Czy wiesz, że instalacja fotowoltaiczna może obniżyć Twoje miesięczne rachunki za energię elektryczną nawet kilkukrotnie? Dzięki niej możesz produkować darmowy prąd solarny i
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu