Gdzie zostawiacie psy podczas wyjazdów?

Wszystkie stworzenia małe i duże :)

Gdzie zostawiacie psy podczas wyjazdów?

Postautor: Pompon9 » 27. maja. 2018, 8:25

Witam serdecznie,
pytanie jak w temacie :)
Zbliżają się wakacje - sezon wyjazdów na urlopy. Nie zawsze można zabrać czworonoga ze sobą...Co wtedy robicie? Gdzie go zostawiacie? Czy Waszym zdaniem hotele dla psów, na przykład Pensjonat "U Zoopsychologa " pod Warszawą, to dobre rozwiązanie? Zostawilibyście psiaka w takim miejscu?

Awatar użytkownika

Re: Gdzie zostawiacie psy podczas wyjazdów?

Postautor: budowlaniec40 » 02. sie. 2018, 11:06

My zostawiamy naszego psa u zaufanych znajomych. Nie jesteśmy przekonani do wszelkiego rodzaju hoteli dla psów, może też dlatego, że nigdy z tego nie korzystaliśmy ale po prostu nie było takiej potrzeby. Pies przeżywa rozłąkę z właścicielem więc ważne jest aby podczas jego nieobecności czuł się swobodnie.

Postautor: boniczakowa » 19. wrz. 2018, 13:10

Ja swojego zwierzaka zostawiam u rodziców albo u teściów. teraz jakoś nie jestem przekonana do tych wszystkich hoteli, mimo, ze wiele z nich oferuje doskonałe warunki dla psów. Może kiedyś odważę się skorzystać z takiej opcji, ale jeszcze nie teraz

Postautor: renata_22 » 30. paź. 2018, 14:54

To zależy jak daleko jedziemy. Przeważnie szukamy noclegów, żeby można było zabrać ze sobą psa. Wiele cennych wskazówek odnośnie podróżowania z psami znajdziecie na blogu http://psiblog.com.pl/ .

Postautor: wojtaszko5 » 12. gru. 2018, 10:27

Ja najczęściej odwożę psa do swoich rodziców albo do siostry, ale to głównie wtedy, kiedy wyjazd jest długi i zagraniczny. W Polsce jednak szukam miejsc, takich, do których mogę zabrać czworonoga. Poza tym na szczęście tych miejsc jest już coraz więcej, więc to tez już nie jest problematyczne :)

Wróć do Zwierzęta w domu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Które meble

data » 20.01.2019, 19:26

Stylowe są choć meble włoskie, czy skandynawskie, mi bardzo się podobają, jedne i drugie. Jeśli szukacie skandynawskich, to zerknijcie tutaj edinos.pl - wybór jest dość spory, do wszystkich
Awatar użytkownika
Re: Meble do salonu

data » 20.01.2019, 18:59

Do salonu świetnie pasują meble skandynawskie, sprawią, ze wnętrze będzie przestronne, jasne i przytulne. W sieci jest spory wybór odpowiednich mebli, m.in. na edinos.pl, dość stylowych i
Awatar użytkownika
Re: Aranzacja mieszkania

data » 20.01.2019, 18:56

Może w minimalistycznym stylu? Mieszkanie będzie wyglądało schudnie i stylowo. Takie meble https://www.edinos.pl/biezun powinny pasować - dla osób z Bieżunia są z
Awatar użytkownika
Re: Nowoczesne meble

data » 20.01.2019, 18:23

Nowoczesne meble są bardzo popularne, dodają wnętrzom stylu, eleganckiego charakteru - uważam, że będą dobrym wyborem. Na https://www.edinos.pl/choroszcz można trafić na sporo takich mebli,
Awatar użytkownika
Re: Akcesoria do drukarek - Atramentówka

data » 20.01.2019, 17:38

Prowadzicie sprzedaż wysyłkową
Awatar użytkownika
Re: Jaki biznes?

data » 20.01.2019, 16:01

Warto wybrać taki biznes, w którym będziemy w stanie dobrze się "sprzedać", przede wszystkim ze swoją wiedzą. Czasem trzeba jednak skorzystać z pomocy zewnętrznej, mowa tu
Awatar użytkownika
Re: Jak zwiększyć własne kwalifikacje zawodowe?

data » 20.01.2019, 15:57

W dzisiejszych czasach trochę trudno jest radzić sobie bez języka angielskiego. Ja od jakiegoś czasu we własnym zakresie się uczę. Książki do nauki angielskiego już kupiłem na i za kilka
Awatar użytkownika
Re: Co aktualnie czytacie?

data » 20.01.2019, 15:56

A czy kogoś wciągnęła książka "Cudowny chłopak"? Ja powiem tyle - zwyczajowo nie jest to mój gatunek, jednakże mnie bardzo wciągnęła. Wzruszy nawet najtwardszego faceta a i
Awatar użytkownika
Re: Jakiej marki zegarek dla kobiety?

data » 20.01.2019, 15:55

Nie przywiązuję wagi do marki zegarka damskiego, zresztą męskiego również. Niestety marka firmy wcale nie oznacza niezawodności, zatem po co mam wydawać po kilkaset złotych na zegarek, skoro
Awatar użytkownika
Re: Jaki hosting wybrać?

data » 20.01.2019, 15:54

Sporo zależy od tego, kto czego oczekuje. Jeżeli potrzebny jest tani serwer vps to jednym z najlepszych rozwiązań będzie . Korzystaliśmy z kilku takich serwerów z tej oferty i sprawują się

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 18.01.2019, 12:15

Typowo spamerski post. Nie ma nawet czego
Re: SMOG - bujda na resorach

data » 31.12.2018, 12:21

Dlatego trzeba kontynuować walkę ze smogiem. Sam mieszkam w centrum dużego miasta i w okresie grzewczym o suszeniu prania czy wietrzeniu pościeli na balkonie można zapomnieć bo wszytko po paru
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić