Jaki praktyczny prezent na parapetówkę

Natomiast tu można wyżyć się intelektualnie na każdy temat "tchnący" powagą
Awatar użytkownika

Jaki praktyczny prezent na parapetówkę

Postautor: rambow » 22. lis. 2021, 12:59

Witajcie. Od jakiegoś czasu szukam pomysłu na fajny i praktyczny prezent na parapetowke. Może podsunięcie jakieś pomysły.

Re: Jaki praktyczny prezent na parapetówkę

Postautor: jmsk » 22. lis. 2021, 13:52

Zależy kto to jest, i co już ma. Mam ustalony wystrój domu i nie chciałabym Go zaburzyć. Osobiście mam gust w który ciężko trafić ;) Jesli mialabym dostac prezent to bylabym zadowolona z recznikow, poscieli czy ściereczek kuchennych . Można też zastanowić się nad jakims praktycznym i raczej bezpiecznym gadżetem do kuchni:
https://nettrading.pl/korkociagi-i-otwieracze

Jak na przykład korkociągiem.

Ale najbardziej byłabym zadowolona z bonu do jakiegoś sklepu z rzeczami do domu.;)

Postautor: gregg » 12. sty. 2022, 11:46

A może ładny zestaw świec zapachowych, jak np. ten ze sklepu bispol.pl - https://www.sklep.bispol.pl/shop/zestawy-prezentowe Z całą pewnością będzie to oryginalny prezent, który obstawiam, że się nie powtórzy a dużo osób (zwłaszcza kobiet) lubi ładnie pachnące świecie, więc czemu by nie iść w tym kierunku jeżeli chodzi o prezent na parapetówkę :P :D

Postautor: Georgina89 » 19. sty. 2022, 9:21

Moim zdaniem najlepsze będą karty podarunkowe albo wspólny wyjazd, żeby odpocząć po remontach :D

Postautor: marna » 22. lut. 2022, 10:44

Ja na takie okazje często kupuję jakieś praktyczne okazje do kuchni, na przykład przyprawniki albo jakiś ładny zestaw kieliszków do wina.

Postautor: Gamora » 27. lut. 2022, 18:47

Może bon do sklepu z wyposażeniem? Można wtedy kupić co się chce.

Postautor: Paturatu » 23. paź. 2022, 22:50

Jak chcesz praktyczny prezent na parapetówkę to postaw na ofertę tego sklepu https://nietylkofiranki.pl/186-zaslony-w-kwiaty gdzie masz firany i zasłony wysokiej jakości. Możesz też zakupić pościel jak i narzuty a nawet tkaniny jeśli lubisz szyć samej.

Postautor: luisek11 » 16. lis. 2022, 14:14

Cały asortyment jeśli chodzi o praktyczny prezent, idealny zwłaszcza dla alergików znajdziesz wchodząc na stronę https://www.sklep.myalpaca.eu/collectio ... i-poduszki . Produkty jakie posiada dany sklep wykonane są z włókien alpak które nie zatrzymują wilgoci i nie pozwalają na rozwój roztoczy co właśnie sprawią że są bezpieczne w przypadku alergii. Firma dba o każdy szczegół wykonania co sprawi że będziesz podwójnie zadowolona z zakupów w tym sklepie.

Postautor: Tadek » 23. lis. 2022, 13:19

Na nowym mieszkaniu na pewno przyda się pościel - więc to moim zdaniem dobry prezent - praktyczny, a zaraz jeśli kupicie pościel z górnej półki, wyjątkowy. Sprawdźcie sobie ofertę w sklepie Estella - https://estella.eu . Jest tam dostępna pościel premium, bardzo elegancka. Dość droga ale warta swojej ceny bo wykonana jest wielką starannością, z najwyższej jakości bawełny. Są dostępne różne modele, wzory, kolory, rozmiary. Jest pościel bawełniana, satynowa, flanelowa, adamaszkowa.

Postautor: misse » 28. lis. 2022, 11:20

Ja myślę, że najlepiej coś do domu kupić co się przyda. Jeśli domownicy lubią na przykład gotować to prasa do oleju będzie naprawdę fajnym i oryginalnym prezentem

Wróć do Salon poważnych dyskusji

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Jakie krzesła do jadalni

data » 28.01.2023, 9:48

Nie wiem, jak przykładowo wy... Ale ja lubię mieć wybór i lubię zawsze dokonać sobie porównania. Ostatnio szukałam też i zerkałam to tu, to tam i najbardziej spodobały mi się te, które
Awatar użytkownika
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

data » 28.01.2023, 9:34

Zastanawia mnie czy teraz nie kupić Art-Medic Materace, jakie ma.... Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym miejscu. Ponoć ich materace są starannie wykonane i zapewniają doskoną podporę,
Awatar użytkownika
Re: Basen krok po kroku

data » 28.01.2023, 9:28

Wiecie, to jest też to, że nie każdy ma miejsca na basen z takiego prawdziwego zdarzenia. Dlatego ciekawą opcją może być tutaj a Polska Bania. Nie jest to basen, a bardziej jacuzzi - ale co
Awatar użytkownika
Re: strona internetowa

data » 28.01.2023, 8:45

Teraz strona internetowa to podstawa. Musi być ładna, ale też praktyczna. A do tego przy jej tworzeniu trzeba pamiętać o wymogach wyszukiwarek. Taką stronę najlepiej zamówić u ludzi z
Awatar użytkownika
Re: Inwestycja w magazyn

data » 27.01.2023, 23:57

Powinniście zainwestować sobie w najlepszej jakości sprzęty i maszyny na magazyn. Może zacznijmy po prostu od najciekawszych rozwiązań, czyli od owijarek do palet. Powinniście zatem wejść
Awatar użytkownika
Re: Owijarka do folii?

data » 27.01.2023, 23:44

Nie wiem, czy są specjalne owijarki do folii, ale może masz na myśli , w których do owijania używa sie folii. Jest to wygodne rozwiązanie w momencie, jeśli okazuje się, że do spakowania
Awatar użytkownika
Re: palety

data » 27.01.2023, 23:00

Mnie z kolei chyba najbardziej interesuje temat owijarek do palet, bo wiem, że dzięki nim bez żadnego problemu można wszystkim się zająć. A jak dokładnie? Owijarki kupujemy, jeśli
Awatar użytkownika
Re: Pies w domu

data » 27.01.2023, 22:48

Hypoalergiczne karmy to ma też Empire. Całkiem fajny skład i dobra jakość. Dobrze wpływa na psiaka, co ma duże znaczenie. Nawet dla starszych psiaków. Fajna karma
Awatar użytkownika
Re: Ozdoby na urodziny

data » 27.01.2023, 22:25

Wybierając ozdoby na urodziny trzeba postawić na jakość jak i różnorodność, dopasować ozdoby do okazji - inne będą pasować na urodziny dziecka a inne dorosłego mężczyzny. Chociaż jak
Awatar użytkownika
Re: Kuchnia

data » 27.01.2023, 21:54

To gotowanie na ich płytach "gaz pod szkłem: jest tez tańsze gdyż zużywają one mniej gazu w porównaniu do tradycyjnych kuchenek. Jakość wykonania i design to naprawdę dopracowanie

Eksperci na forum

Re: Powietrzna pompa ciepła - czy to dobry pomysł?

data » 02.09.2022, 15:35

Czy powietrzna pompa to dobry pomysł? Dane mówią same za siebie! Zachęcam do zapoznania się z krótkim wpisem: https://www.viessmann.pl/pl/prasa/aktua ...
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 13.12.2021, 15:23

Nie widzę najmniejszego problemu z dostępnością urządzeń grzewczych na podczerwień. Kto szuka ten znajdzie. Oferta jest szeroka. Ważne by nie dać się namówić na zakup grzejników
Awatar użytkownika
Jak czytacie książki, czyli książkowe rytuały

data » 30.09.2021, 9:25

Zapraszam do zamieszczania opisu swoich rytuałów na Najciekawsze opisy zaprezentujemy w nowej audycji na
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o