Dobry dentysta Szczecin

To jest miejsce, w którym osoby, które nie dokonały rejestracji mogą zadawać pytania i poruszać ważne problemy z dziedziny budownictwa (wyłącznie!).

Dobry dentysta Szczecin

Postautor: instalator » 03. mar. 2021, 13:37

Jak w temacie, znacie kogoś godnego polecenia dentystę, a najlepiej cały gabinet ? Wszyscy sporo mi mówią o gabinecie Lubińska Stomatologia, znajdują się na ul. Mazurskiej 3/1. Słyszałam że bardzo dobrze tam robą i przede wszystkim bez bólu, które panicznie się boje.

Re: Dobry dentysta Szczecin

Postautor: Ailis » 14. kwie. 2021, 12:54

Myślę, że jeśli masz pewność co do tego, że to dobry lekarz, to powinieneś się zapisywać i tyle. Ja właśnie planuję tutaj zapytać, czy jest jakiś dobry stomatolog w łącznej ? Może ktoś wam jest koniecznie znany ? Muszę iść poleczyć zęby, a to wcale nie takie proste...

Postautor: maksi » 29. cze. 2021, 15:18

Jeśli chodzi o Szczecin to nie pomogę ale mogę dać Wam namiar na super klinikę w Olsztynie https://sokolowscy.pro/nasze-uslugi/implanty-zebow/ . Ja leczę się tu od dawna, mam pełne zaufanie do lekarzy tu przyjmujących. Na plus niewygórowane ceny, dogodne terminy i sympatyczna obsługa pacjenta.

Postautor: jaca_a » 27. lip. 2021, 13:38

To skoro już dzielimy się namiarami na sprawdzone kliniki także z innych miast to od siebie polecam RDent z Poznania https://www.rdent.eu/uslugi/korony-mosty-zebowe/ . Ja leczę się tu obecnie u protetyka, ale moje dzieci też są zachwycone podejściem lekarzy :) miła atmosfera, zero stresu i bólu, ceny leczenia bardzo przystępne.

Postautor: Radecki » 06. paź. 2021, 13:39

Rzuć okiem na taką opcję jak protetyka łódź: https://www.dentalpropolska.pl/leczenie/protezy.html . Co ciekawe, można się do nich także umówić na darmowy przegląd dentystyczny. Moim zdaniem warto skorzystać.

Postautor: Grom32 » 23. paź. 2021, 14:27

Jeśli chodzi o bardzo dobrego dentystę, to bezproblemowo i z czystym sumieniem mogę wam polecić ten gabinet: https://sokolowscy.pro/ . W ichniejszej placówce znajdziecie naprawdę jakościowe usługi, dzięki którym wyleczycie swoje zęby. Moim zdaniem wizyta w ichniejszym gabinecie się wam opłaci.

Wróć do Pytania, dylematy, propozycje, dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie w domu

data » 08.12.2021, 23:02

luisek11 no ale fotowoltaiką nie ogrzejesz. No bo ona przecież ciepła nie generuje. Daje prąd, który można potem wykorzystać do ogrzania, to fakt. Ale panele PV same z siebie nie wygenerują
Awatar użytkownika
Re: Kuchnia na wymiar - warto?

data » 08.12.2021, 22:59

Kuchnie w blokach to czasami koszmar. Nie da sie tam za dużo zaplanować. Bywają po prostu ciasnymi klitkami, gdzie nic sie nie mieści. Trzeba kombinować, by wszystko zmieścić. I by zostało
Awatar użytkownika
Re: Opinia o Solgaz

data » 08.12.2021, 22:35

Jest to fajne minimalistyczne rozwiązanie w przypadku małego metrażu kuchni. Fajnie, że i o takich aspektach Solgaz pomyślał. No to dość nietypowe. Kiedyś widziałem piekarnik innej
Awatar użytkownika
Re: projekty domów

data » 08.12.2021, 19:02

Jak już szukacie dobrego programu do projektowania budynków mieszkalnych i nie tylko to polecam sprawdzić ZwCAD 2022, który akurat rozwija się świetnie. Jednak najlepiej zajrzeć na stronę
Awatar użytkownika
Re: jaka karma dla psa?

data » 08.12.2021, 18:29

My szukaliśmy ostatnio suchej karmy dla naszego psa i postawiliśmy na Josera Active Nature , bo ma w składzie bardzo dużo mięsa. Po za tym skład tej karmy bardzo nam
Awatar użytkownika
Re: szukam czegoś na polepszenie koncentracji

data » 08.12.2021, 18:04

Na pewno odradzam wszelkie chemii i radzę stawiać na naturalne produkty zwłaszcza skupić się na olejkach konopnych które zawierają CBD. Produkty na bazie CBD świetnie wpływają na organizm w
Awatar użytkownika
Elementy manipulacyjne i przemysłowe

data » 08.12.2021, 17:46

Szukając dobrego sklepu w którym mogliśmy kupić dobrej jakości elementy manipulacyjne oraz przemysłowe to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez Wobimat u których
Awatar użytkownika
Statuetka na zawody

data » 08.12.2021, 17:10

Potrzebuję takich statuetek jako nagrody na zawody, wiem że można je gdzieś zamówić ale nie znam żadnej godnej polecenia firmy. Zamawiał ktoś coś takiego i może coś
Awatar użytkownika
Re: karma

data » 08.12.2021, 16:57

Nasz pies był bardzo wybredny, dlatego ciężko nam było znaleźć karmę z dobrym składem i przy okazji by nasz pies chciał ją jeść. Trochę sie naszukałam zanim trafiliśmy na Josera
Awatar użytkownika
Re: strona internetowa

data » 08.12.2021, 16:49

Jak mam polecić jakąś stronę internetową to paniom radzę odwiedzić witrynę MAGMAC. Jest to sklep z bluzkami, swetrami czy sukienkami dla pań o dużym wyborze i atrakcyjnych cenach. Wiem to

Eksperci na forum

5 sposobów na skuteczną walkę ze smogiem

data » 30.11.2021, 14:38

Sezon grzewczy już pełną parą, a smog wciąż stanowi duży problem w naszym kraju. Jest też znacznym zagrożeniem dla zdrowia wielu ludzi. Jak możemy sobie z nim poradzić? Od czego zacząć
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 17.11.2021, 15:36

Profesjonalne ogrzewanie na podczerwień powinno być dzisiaj standardem w budownictwie. W nowych, dobrze zaizolowanych budynkach, podstawowym systemem grzewczym może być ogrzewanie podłogowe lub
Awatar użytkownika
Jak czytacie książki, czyli książkowe rytuały

data » 30.09.2021, 9:25

Zapraszam do zamieszczania opisu swoich rytuałów na Najciekawsze opisy zaprezentujemy w nowej audycji na
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o