Usługi wysokościowe

Tu również bez rejestracji! :)

Usługi wysokościowe

Postautor: kasai » 18. cze. 2019, 15:13

Mimo że wpisanie w okno wyszukiwarki hasła typu alpinistyczne mycie okien umożliwia dotarcie do ofert usług wysokościowych to brakuje w nich zazwyczaj cennika. Moje pytanie/prośba do osób znających branżę/usługi o podesłanie informacji odnośnie chociażby widełek. Za każdą wzmiankę bardzo dziękuję.

Re: Usługi wysokościowe

Postautor: Roarrra » 10. wrz. 2019, 8:25

Większe budynki, nowoczesne biurowe, muszą z takich usług korzystać. Raz na jakiś czas trzeba umyć okna z zewnątrz, a innej opcji nie ma w takim przypadku

Postautor: Gretta » 20. wrz. 2019, 17:43

Takie specjalistyczne usługi wymagają oczywiście odpowiedniego sprzętu. Nie każda jednak firma może sobie pozwolić na jego zakup, podnośniki koszowe są bardzo drogą inwestycją. My raz na jakiś czas decydujemy się na wynajem takich maszyn. Wychodzi to całkiem niedrogo, jest to mega wygodnym rozwiązaniem. Sprawdźcie sobie też sprzęt jaki ma w ofercie firma Gizo https://gizo.pl Znajdziecie tu wózki widłowe, maszyny budowlane.

Postautor: dafne » 31. lip. 2020, 6:51

niestety na początku budowy również jest sporo kosztów o których sie nie myśli, jak na przykład wyrównanie terenu i tu bez koparki jak np z http://koparka.net.pl/ ani rusz. Mało kto ma dostepny dla siebie taki sprzęt, a tutaj za godzinę pracy naprawde niewiele biorą. U nas takie wyrównywanie zajeło około 6 godzin, ale robota była wykonana idealnie.

Wróć do Ceny na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
horoskop urodzeniowy

data » 06.08.2020, 7:59

Polecam każdemu sprawdzić swój urodzeniowy Od dawna wiadomo, że Człowiek rodzi się w określonym miejscu i czasie. Wszystko ma swój sens, cel i z góry jest zapisane co nas czeka. Dzięki
Awatar użytkownika
Re: Myślicie, że opłaca się kupić mieszkanie?

data » 06.08.2020, 2:06

Mieszkanie to jedna z pewniejszych inwestycji. Ja kupiłem mieszkanie w Warszawie, które znalazłem w biurze nieruchomości . Otrzymałem tam fachowe
Awatar użytkownika
Re: Inwestycje mieszkaniowe

data » 06.08.2020, 1:09

Jeśli dysponujesz odpowiednią sumą, warto się na to zdecydować. ___ https://www.nardoshouse.com/ Nardos House Olbrachcice 37 42-265, Dąbrowa Zielona NIP: 9492171165
Awatar użytkownika
Re: Fotowoltaika

data » 06.08.2020, 0:48

Liderem na rynku jeśli chodzi o fotowoltaike są oni - https://ecocalma.pl/ Mają kilka oddziałów w Polsce. Warto zapoznać się z ich ofertą, ponieważ działają bardzo kompleksowo. Zajmą się
Awatar użytkownika
Re: Własny dom. budowa remont naprawa

data » 05.08.2020, 22:30

Każdy remont zasługuje na odpowiednią organizację jeśli zależy nam na efektach.Podczas remontu trzeba pomyśleć o transporcie mebli z mieszkania. W tym celu warto zasięgnąć pomocy
Awatar użytkownika
Re: Prezent dla dziecka

data » 05.08.2020, 16:23

Moja chrześnica od niedawna jeździ konno i chciałam jej na prezent na urodziny kupić jakieś akcesoria i ubrania do jazdy tylko nie wiem gdzie. Znacie jakiś sklep? Szukałam w sieci i tutaj
Awatar użytkownika
Re: Ubezpieczenia samochodów

data » 05.08.2020, 14:02

Moje auto ubezpieczyłam tutaj https://beesafe.pl/ u tego ubezpieczyciela, polecił mi ich znajomy który chwalił warunki jakie dostał i ja też fajne mam. Także zobaczcie ich ofertę, zgłoście
Awatar użytkownika
Re: Kominki Brunner

data » 05.08.2020, 12:15

Nie znam tej firmy, szczerze to ogólnie mam niewielkie pojęcie o kominkach, a chciałabym mieć salon z kominkiem. To chyba marzenie każdego. Szukam na razie interesujących artykułów, takich
Awatar użytkownika
Re: Prezent dla dziecka

data » 05.08.2020, 11:02

Ja chcę synowi kupić jeździk - rower ale mój mąż nie jest przekonany. Nie wiem w końcu czy to dobry
Awatar użytkownika
Re: Szaleństwa na stokach

data » 05.08.2020, 11:02

Mnie nigdy te szaleństwa na stokach nie interesowały. Moi rodzice na snowboard próbowali mnie namówić, ale to nie moje

Eksperci na forum

ViMoveForClimate - ostatnie 2 dni na podjęcie wyzwania!

data » 31.07.2020, 15:24

ViMoveForClimate to projekt, sportowe wyzwanie, które poprzez zbieranie kilometrów podczas biegania lub jazdy na rowerze, pozwoli posadzić kolejne dziesiątki tysięcy drzew! Do 2 sierpnia biegaj
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 24.03.2020, 11:42

Ciekawe skąd producent wziął informację, że zużycie energii, to 2 zł/m² miesięcznie? Większej ściemy nie słyszałem! System grzewczy zużywa tyle energii, ile budynek traci. Jeżeli jest
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu